Forum Gildi Fenomen

FENOMEN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-03-02 21:08:01

KarsaOrlong

Rekrut

Skąd: 3 City
Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Denerwująca sprawa

Intryguje mnie pewna sprawa. Devonix'a nie ma, jest tylko jeden zastępca z uprawnieniami rekrutacji nowych członków gildii. Ostatni raz Deva widzialem 3 dni temu a przez ostatni tydzień go wcześniej nie było. Zastępcy też wogle nie widać a ludzie pytaja się kiedy będzie GM, bo chcą ludzie wstąpić do gildii. W ten sposób gildia umiera z braku nowych rekrutów a starych coraz mniej czynnych jest albo odchodzą.
Czy można coś z tym zrobić ?

Mam propozycje. Dać przynajmniej dwóm osobą uprawnienia rekrutacji bo inaczej gildia padnie jak większość małych gildii.

Pozdrawiam.

PS. ciekawe czy ktokolwiek na te forum zagląda


Kasra Orlong 55lev - warrior
Duszołap 76lev - DK

Offline

 

#2 2010-03-04 14:34:17

 Akus5423

Rekrut

Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Denerwująca sprawa

Czy można coś z tym zrobic ?? Tak. Tak jak powiedziałeś trzeba dać uprawnienia wiejszej ilości osób. Pogadam o tym z Devonixem gdy sie tylko pojawi. A co do mnie [zastepca] przestalem grac z 2 powodow:
1. potrzebuje wiecej czasu na naukę 2. Gra mnie z lekka znudzila poniewaz juz od jakiegos czasu gram na nexusie i to nie jest moja pierwsza postac;p. jednak postaram sie wrócic.


pozdrawiam Ellnok.

PS. zaglądam na forum co jakis czas :]

Offline

 

#3 2010-03-06 14:43:40

KarsaOrlong

Rekrut

Skąd: 3 City
Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Denerwująca sprawa

Wrazie czego zgłaszam swoją kandydaturę

Gram postacią o nicku Duszolap, KarsaOrlong i Kotylion w naszej gildii. Ale głównie tą pierwszą...

No i kilkoma innymi


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


18 dni nie było GM'a. Zastępca ostatni raz widziany jakies tydzien temu. Członków gildii coraz mniej, a Ci co zostali to nie widzialem po miesiac czasu lub 2 tyg.

Jak coś zrobicie z tym to może wróce. jak narazie ide robic nową postać. pozdro

Ostatnio edytowany przez KarsaOrlong (2010-03-18 19:07:59)


Kasra Orlong 55lev - warrior
Duszołap 76lev - DK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.ziip2012.pun.pl www.retroswiat.pun.pl www.gesz.pun.pl